Agnieszka Klukowska

💄 Hairy stylist

📍 Zielona Góra 

Jej przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się ponad 30 lat temu. Ukończyła szkołę z tytułem czeladnika, a następnie szlifowała swój warsztat i zdobywała nowe umiejętności biorąc udział w licznych kursach. Kolejne certyfikaty uzyskała, po ukończeniu kursu pedagogicznego, a następnie szkolenia z technik strzyżeń i stylizacji w Atelier Potomski. Wzbogaciła  swoje fryzjerskie doświadczenie również o szkolenia u edukatorów marki Davines.

Ważnym krokiem w jej fryzjerskiej karierze było związanie swoich zawodowych losów Salonem Stylu i marką Davines, gdzie z grupą przyjaciół współtworzy to miejsce.

2017 roku dostała propozycję prowadzenia zajęć w Akademii Wizażu i Stylizacji Anny Blazejeskiej-Gruza, w Zielonej Górze. Udało się jej doskonale pogodzić obie te role.

Współpracuje również z młodym pokoleniem Filmowców i Fotografów. Swoje fryzjerskie talenty ujawnia podczas prac nad kolekcjami fryzur projektantów mody. Ma na swoim koncie udział w licznych imprezach, gdzie dbała o wizerunek gwiazd. Wykonuje również metamorfozy fryzjerskie. Inspiracje czerpie od najlepszych specjalistów z branży. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl