Kosmetyki do włosów Anwen

Stworzona przez najsłynniejszą włosomaniaczkę, Annę Kołomycew, marka Anwen, nie tylko zapewnia wszystko do potrzebne do uzyskania pięknych, zdrowych i lśniących włosów, ale też uczy jak rozpoznawać i odpowiadać na indywidualne potrzeby Twoich kosmyków. Jeśli chcesz zadbać o siebie w bardziej świadomy sposób, warto zapoznać się z ofertą produktów do pielęgnacji włosów, które uwzględniają ich porowatość.

Jak powstała marka Anwen?

Anwen to marka kosmetyków do pielęgnacji włosów, stworzona przez Annę Kołomycew. Wszystko zaczęło się od założonego przez nią w 2010 roku bloga. Autorka uczyła czytelniczki jak prawidłowo dbać o włosy, tworząc stopniowo obszerną bazę informacji na ten temat. Okazało się, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na taką wiedzę, a liczba czytelniczek, które chciały świadomie zająć się swoimi włosami, z roku na rok coraz bardziej rosła.

Wraz z coraz większą popularnością bloga, pojawił się pomysł na stworzenie kosmetyków uwzględniających indywidualne potrzeby włosów. Było to w 2013 roku, a firma powstała dwa lata później wypuszczając na rynek kosmetyki, jakich jeszcze wcześniej w naszym kraju nie produkowano. Marka wciąż się rozwija, dostarczając swoim klientom i klientkom coraz szerszy wachlarz profesjonalnych produktów do świadomej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

Kosmetyki do włosów inne niż wszystkie

Anwen to pierwsza w Polsce firma, która przy produkcji swoich kosmetyków bierze pod uwagę porowatość włosów, czyli to jak bardzo ich łuski są odstające. To bardzo ważny aspekt, który pozwala odpowiednio dobrać poszczególne składniki i ich proporcje, tak, żeby jak najlepiej służyły Twoim włosom. Porowatość może być niska, średnia lub wysoka. Łatwo ją sprawdzisz na stronie z kosmetykami producenta odpowiadając na kilka prostych pytań.

Oprócz tego firma aktywnie poszukuje rozwiązań, które są zarówno wygodne dla użytkowników, jak też korzystne dla środowiska naturalnego. W miarę możliwości wszystkie opakowania wytwarzane są z materiałów pochodzących z recyklingu lub takich, które można później przetwarzać. Wiele z nich nadaje się do ponownego wykorzystania.

Produkty w sklepach stacjonarnych i internetowych

Produkty Anwen możesz kupić w wielu sklepach stacjonarnych w całym kraju lub zamówić w sklepie online. Znajdziesz tam różnorodne kosmetyki, pozwalające zadbać o kondycję włosów, takie jak szampony, odżywki, olejki, mgiełki czy maski. Są one bogate w starannie dobrane składniki, wytworzone z na bazie naturalnych surowców. Marka przywiązuje dużą wagę do zachowania równowagi PEH, czyli odpowiednich proporcji trzech grup aktywnych składników pielęgnujących włosy - protein, emolientów oraz humektantów.

Oprócz kosmetyków, w ofercie Anwen znajdziesz także różne przydatne akcesoria do włosów, jak np. szczotki, turbany, gumki do włosów i wiele innych. Pięknie zapakowane zestawy doskonale sprawdzą się jako pomysł na prezent. Marka Anwen nie zapomina też o najmłodszych, dla których przygotowała kosmetyki specjalnie przeznaczone do delikatnych, dziecięcych włosów.